🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

1 / 3
New 3pc Korean True Temper Dynamic Gold 105 S200 Wedge Shaft Set .355" Taper Tip
| Brand: | True Temper |
| Model: | Dynamic Gold |
| Condition: | New |
| Condition Grade: | 10/10 |
| Condition Notes: | New |
| Shaft Grouping: | Wedge Shaft |
| Shaft Material: | Steel |
| Shaft Weight: | 105g |
| Flex: | Stiff |
| Shaft Length: | 37" |
| Shaft Description: | Korean release Dynamic Gold 105 S200 Wedge shafts |
| Kickpoint: | Mid-High |
| Launch: | Mid |
| Spin: | Mid |
| Tip Diameter: | .355" |
| Length: | 37" |
| Grip: | None |
| Number of Items in Set: | 3 |
| Grade: | Store Line |
| SKU: | 502243 |
$71.99
New 3pc Korean True Temper Dynamic Gold 105 S200 Wedge Shaft Set .355" Taper Tip—
$71.99
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | True Temper |
| Model: | Dynamic Gold |
| Condition: | New |
| Condition Grade: | 10/10 |
| Condition Notes: | New |
| Shaft Grouping: | Wedge Shaft |
| Shaft Material: | Steel |
| Shaft Weight: | 105g |
| Flex: | Stiff |
| Shaft Length: | 37" |
| Shaft Description: | Korean release Dynamic Gold 105 S200 Wedge shafts |
| Kickpoint: | Mid-High |
| Launch: | Mid |
| Spin: | Mid |
| Tip Diameter: | .355" |
| Length: | 37" |
| Grip: | None |
| Number of Items in Set: | 3 |
| Grade: | Store Line |
| SKU: | 502243 |
























