
3pc New Dynamic Gold Tour Issue 115 Spinner Wedge Shaft Set .355" Tip 503695
| Brand: | True Temper |
| Model: | Dynamic Gold Tour Issue |
| Condition: | New |
| Condition Grade: | 10/10 |
| Condition Notes: | New |
| Shaft Grouping: | Wedge Shaft |
| Shaft Material: | Steel |
| Shaft Weight: | 115g |
| Flex: | Wedge |
| Shaft Length: | 37" |
| Kickpoint: | High |
| Launch: | Low |
| Spin: | Mid |
| Tip Diameter: | .355" |
| Length: | 37" |
| Grip: | None |
| Number of Items in Set: | 3 |
| Grade: | Store Line |
| SKU: | 503695 |
Original: $63.99
-65%$63.99
$22.40Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | True Temper |
| Model: | Dynamic Gold Tour Issue |
| Condition: | New |
| Condition Grade: | 10/10 |
| Condition Notes: | New |
| Shaft Grouping: | Wedge Shaft |
| Shaft Material: | Steel |
| Shaft Weight: | 115g |
| Flex: | Wedge |
| Shaft Length: | 37" |
| Kickpoint: | High |
| Launch: | Low |
| Spin: | Mid |
| Tip Diameter: | .355" |
| Length: | 37" |
| Grip: | None |
| Number of Items in Set: | 3 |
| Grade: | Store Line |
| SKU: | 503695 |
























