
Left Handed Ladies Titleist TSi1 23* 5 Hybrid - Fujikura Vista Pro Ladies 373984
| Brand: | Titleist |
| Model: | |
| Dexterity: | Left-Handed |
| Club Length: | 37.25" |
| Loft: | 23 |
| Flex: | Ladies |
| Shaft Type: | Fujikura Vista Pro 40g Ladies Flex |
| Shaft Material: | Graphite |
| Grip: | Winn DriTac 2.0 Undersize |
| Swing Weight: | |
| Club Number: | 5H |
| Headcover: | Not Included |
| Wrench: | Not Included |
| Condition Notes: | 7.5 / 10 Above Average Condition. The face and sole have some brush marks from normal course play. The crown looks good with some light marks but nothing too bad. No major dings. |
| SKU: | 373984 |
Original: $103.99
-65%$103.99
$36.40Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | Titleist |
| Model: | |
| Dexterity: | Left-Handed |
| Club Length: | 37.25" |
| Loft: | 23 |
| Flex: | Ladies |
| Shaft Type: | Fujikura Vista Pro 40g Ladies Flex |
| Shaft Material: | Graphite |
| Grip: | Winn DriTac 2.0 Undersize |
| Swing Weight: | |
| Club Number: | 5H |
| Headcover: | Not Included |
| Wrench: | Not Included |
| Condition Notes: | 7.5 / 10 Above Average Condition. The face and sole have some brush marks from normal course play. The crown looks good with some light marks but nothing too bad. No major dings. |
| SKU: | 373984 |
























