🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

1 / 3
NEW '2025 DIAMANA BB "SEASON OPENER MASTERS" 53 REGULAR FLEX DRIVER SHAFT 438073
| Brand: | MCA Golf |
| Model: | Diamana BB |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 46" |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Regular |
| Grip: | None |
| Shaft Weight: | 50g |
| Launch: | Mid |
| Torque: | 4.9 |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 438073 |
$98.00
Original: $279.99
-65%NEW '2025 DIAMANA BB "SEASON OPENER MASTERS" 53 REGULAR FLEX DRIVER SHAFT 438073—
$279.99
$98.00Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | MCA Golf |
| Model: | Diamana BB |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 46" |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Regular |
| Grip: | None |
| Shaft Weight: | 50g |
| Launch: | Mid |
| Torque: | 4.9 |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 438073 |
























