🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

1 / 3
New ACCRA Tour TZ6 Proto 45 M4 Stiff Flex Driver / Wood Shaft .335" Tip 475446
| Brand: | Accra |
| Model: | TZ6 |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 46", Uncut |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Stiff |
| Grip: | None |
| Shaft Weight: | 52g |
| Launch: | Mid-High |
| Torque: | 3.9° |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 475446 |
$95.99
New ACCRA Tour TZ6 Proto 45 M4 Stiff Flex Driver / Wood Shaft .335" Tip 475446—
$95.99
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | Accra |
| Model: | TZ6 |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 46", Uncut |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Stiff |
| Grip: | None |
| Shaft Weight: | 52g |
| Launch: | Mid-High |
| Torque: | 3.9° |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 475446 |
























