🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

1 / 4
NEW BGT BRAVA SPEEDFLITE NRG (A) SENIOR FLEX DRIVER SHAFT #462986
| Brand: | BGT |
| Model: | Brava |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 46" |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Senior |
| Grip: | None |
| Shaft Weight: | 46g |
| Launch: | High |
| Torque: | 5.6° |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 462986 |
$119.99
NEW BGT BRAVA SPEEDFLITE NRG (A) SENIOR FLEX DRIVER SHAFT #462986—
$119.99
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | BGT |
| Model: | Brava |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 46" |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Senior |
| Grip: | None |
| Shaft Weight: | 46g |
| Launch: | High |
| Torque: | 5.6° |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 462986 |
























