🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

1 / 3
NEW FUJIKURA VENTUS TR BLUE VELOCORE 5 R2 SENIOR FLEX DRIVER SHAFT #442073
| Brand: | Fujikura |
| Model: | Ventus TR Velocore Blue |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 46" |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Senior |
| Grip: | None |
| Shaft Weight: | 56g |
| Launch: | Mid |
| Torque: | 3.7° |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 442073 |
$239.99
NEW FUJIKURA VENTUS TR BLUE VELOCORE 5 R2 SENIOR FLEX DRIVER SHAFT #442073—
$239.99
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | Fujikura |
| Model: | Ventus TR Velocore Blue |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 46" |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Senior |
| Grip: | None |
| Shaft Weight: | 56g |
| Launch: | Mid |
| Torque: | 3.7° |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 442073 |


