🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

1 / 4
New! Left Hand TaylorMade Stealth PLUS+ 15* 3 Wood w/HC - HZRDUS Regular 373121
| Brand: | TaylorMade |
| Model: | Stealth Plus+ |
| Dexterity: | Left-Handed |
| Club Length: | 43.5" |
| Loft: | 15 |
| Flex: | Regular |
| Shaft Type: | Project X HZRDUS RED 65g 5.5 Regular Flex |
| Shaft Material: | Graphite |
| Grip: | TaylorMade Lamkin Crossline 360 |
| Swing Weight: | |
| Club Number: | 3-Wood |
| Headcover: | Included |
| Condition Notes: | |
| SKU: | 373121 |
$78.40
Original: $223.99
-65%New! Left Hand TaylorMade Stealth PLUS+ 15* 3 Wood w/HC - HZRDUS Regular 373121—
$223.99
$78.40Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | TaylorMade |
| Model: | Stealth Plus+ |
| Dexterity: | Left-Handed |
| Club Length: | 43.5" |
| Loft: | 15 |
| Flex: | Regular |
| Shaft Type: | Project X HZRDUS RED 65g 5.5 Regular Flex |
| Shaft Material: | Graphite |
| Grip: | TaylorMade Lamkin Crossline 360 |
| Swing Weight: | |
| Club Number: | 3-Wood |
| Headcover: | Included |
| Condition Notes: | |
| SKU: | 373121 |






















