🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

1 / 4
New! Left Handed TaylorMade Stealth Plus+ Rescue 19.5* 3 Hybrid - Stiff - 359299
| Brand: | TaylorMade |
| Model: | |
| Dexterity: | Left-Handed |
| Club Length: | 40.75" |
| Loft: | 19.5 |
| Flex: | Stiff |
| Shaft Type: | HZRDUS Smoke RDX Red 80g 6.0 Stiff Flex |
| Shaft Material: | Graphite |
| Grip: | TaylorMade Lamkin Crossline 360 |
| Swing Weight: | |
| Club Number: | 3H |
| Headcover: | Not Included |
| Wrench: | |
| Condition Notes: | |
| SKU: | 359299 |
$70.00
Original: $199.99
-65%New! Left Handed TaylorMade Stealth Plus+ Rescue 19.5* 3 Hybrid - Stiff - 359299—
$199.99
$70.00Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | TaylorMade |
| Model: | |
| Dexterity: | Left-Handed |
| Club Length: | 40.75" |
| Loft: | 19.5 |
| Flex: | Stiff |
| Shaft Type: | HZRDUS Smoke RDX Red 80g 6.0 Stiff Flex |
| Shaft Material: | Graphite |
| Grip: | TaylorMade Lamkin Crossline 360 |
| Swing Weight: | |
| Club Number: | 3H |
| Headcover: | Not Included |
| Wrench: | |
| Condition Notes: | |
| SKU: | 359299 |
























