🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

1 / 3
Tour Issue MITSUBISHI KAI'LI BLUE Proto 60 TX-Flex DRIVER SHAFT w/PXG Tip 411990
| Brand: | MCA Golf |
| Model: | Kai'li Blue |
| Adapter: | PXG Driver/Fairway |
| Shaft Length: | 44" |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Tour Extra Stiff |
| Grip: | Golf Pride Tour Velvet |
| Shaft Weight: | 69g |
| Launch: | Mid |
| Torque: | 3.3 |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | Great condition with some light marks to the paint / graphics but nothing too bad. |
| SKU: | 411990 |
$95.99
Tour Issue MITSUBISHI KAI'LI BLUE Proto 60 TX-Flex DRIVER SHAFT w/PXG Tip 411990—
$95.99
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | MCA Golf |
| Model: | Kai'li Blue |
| Adapter: | PXG Driver/Fairway |
| Shaft Length: | 44" |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Tour Extra Stiff |
| Grip: | Golf Pride Tour Velvet |
| Shaft Weight: | 69g |
| Launch: | Mid |
| Torque: | 3.3 |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | Great condition with some light marks to the paint / graphics but nothing too bad. |
| SKU: | 411990 |
























