
NEW BGT BRAVA TOUR F/4 54G STIFF FLEX DRIVER SHAFT #506254
| Brand: | BGT |
| Model: | Brava |
| Condition: | New |
| Condition Grade: | 10/10 |
| Condition Notes: | New |
| Flex: | Stiff |
| Shaft Grouping: | Driver Shaft |
| Shaft Material: | Graphite |
| Shaft Length: | 46" |
| Shaft Weight: | 54g |
| Launch: | Mid-High |
| Spin: | Mid |
| Torque: | 4.3 |
| Tip Diameter: | .335" |
| Adapter: | None |
| Grade: | Store Line |
| SKU: | 506254 |
Original: $119.99
-65%$119.99
$42.00Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | BGT |
| Model: | Brava |
| Condition: | New |
| Condition Grade: | 10/10 |
| Condition Notes: | New |
| Flex: | Stiff |
| Shaft Grouping: | Driver Shaft |
| Shaft Material: | Graphite |
| Shaft Length: | 46" |
| Shaft Weight: | 54g |
| Launch: | Mid-High |
| Spin: | Mid |
| Torque: | 4.3 |
| Tip Diameter: | .335" |
| Adapter: | None |
| Grade: | Store Line |
| SKU: | 506254 |






















