
NEW ACCRA TZ FIVE 80 M5 X-FLEX DRIVER SHAFT #506824
| Brand: | Accra |
| Model: | TZ Five |
| Condition: | New |
| Condition Grade: | 10/10 |
| Condition Notes: | New |
| Flex: | Extra Stiff |
| Shaft Grouping: | Driver Shaft |
| Shaft Material: | Graphite |
| Shaft Weight: | 80g |
| Launch: | Low |
| Tip Diameter: | .335" |
| Adapter: | None |
| Grade: | Store Line |
| SKU: | 506824 |
Original: $95.99
-65%$95.99
$33.60Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | Accra |
| Model: | TZ Five |
| Condition: | New |
| Condition Grade: | 10/10 |
| Condition Notes: | New |
| Flex: | Extra Stiff |
| Shaft Grouping: | Driver Shaft |
| Shaft Material: | Graphite |
| Shaft Weight: | 80g |
| Launch: | Low |
| Tip Diameter: | .335" |
| Adapter: | None |
| Grade: | Store Line |
| SKU: | 506824 |
























