🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

1 / 4
NEW ACCRA TZ FIVE 100 M5 X-FLEX DRIVER SHAFT #506822
| Brand: | Accra |
| Model: | TZ Five |
| Condition: | New |
| Condition Grade: | 10/10 |
| Condition Notes: | New |
| Flex: | Extra Stiff |
| Shaft Grouping: | Driver Shaft |
| Shaft Material: | Graphite |
| Shaft Length: | 46" |
| Shaft Weight: | 100g |
| Launch: | Low |
| Tip Diameter: | .335" |
| Adapter: | None |
| Grade: | Store Line |
| SKU: | 506822 |
$33.60
Original: $95.99
-65%NEW ACCRA TZ FIVE 100 M5 X-FLEX DRIVER SHAFT #506822—
$95.99
$33.60Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | Accra |
| Model: | TZ Five |
| Condition: | New |
| Condition Grade: | 10/10 |
| Condition Notes: | New |
| Flex: | Extra Stiff |
| Shaft Grouping: | Driver Shaft |
| Shaft Material: | Graphite |
| Shaft Length: | 46" |
| Shaft Weight: | 100g |
| Launch: | Low |
| Tip Diameter: | .335" |
| Adapter: | None |
| Grade: | Store Line |
| SKU: | 506822 |
























