
KBS One Step Light Blue Putter Shaft .370" Parallel Tip 504994
| Brand: | KBS |
| Condition: | Used |
| Condition Grade: | 8/10 |
| Condition Notes: | Good condition with some small scuffs to the paint. The grip is in great shape. |
| Length: | 32" |
| Grip: | Super Stroke Flatso 1.0 |
| Grip Size: | Standard |
| Tip Diameter: | .370" |
| Shaft Length: | 32" |
| Shaft Weight: | 130g |
| Shaft Material: | Steel |
| Grade: | Store Line |
| SKU: | 504994 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | KBS |
| Condition: | Used |
| Condition Grade: | 8/10 |
| Condition Notes: | Good condition with some small scuffs to the paint. The grip is in great shape. |
| Length: | 32" |
| Grip: | Super Stroke Flatso 1.0 |
| Grip Size: | Standard |
| Tip Diameter: | .370" |
| Shaft Length: | 32" |
| Shaft Weight: | 130g |
| Shaft Material: | Steel |
| Grade: | Store Line |
| SKU: | 504994 |





















