
Odyssey SL 120 Black Putter Shaft w/ Super Stroke Flatso 1.0 504993
| Brand: | Odyssey |
| Condition: | Used |
| Condition Grade: | 9/10 |
| Condition Notes: | Excellent condition w/ minimal cosmetic wear to the finish and label. The grip looks new. |
| Grip: | Flatso 1.0 |
| Shaft Length: | 31.25" |
| Shaft Weight: | 120g |
| Shaft Material: | Steel |
| Grade: | Store Line |
| SKU: | 504993 |
Original: $31.99
-65%$31.99
$11.20Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | Odyssey |
| Condition: | Used |
| Condition Grade: | 9/10 |
| Condition Notes: | Excellent condition w/ minimal cosmetic wear to the finish and label. The grip looks new. |
| Grip: | Flatso 1.0 |
| Shaft Length: | 31.25" |
| Shaft Weight: | 120g |
| Shaft Material: | Steel |
| Grade: | Store Line |
| SKU: | 504993 |





















