
New UST Mamiya All In Broomstick Putter Shaft .370" Tip 502806
| Brand: | UST Mamiya |
| Condition: | New |
| Condition Grade: | 10/10 |
| Condition Notes: | New |
| Grip: | None |
| Tip Diameter: | .370" |
| Shaft Length: | 47" |
| Shaft Material: | Graphite |
| Grade: | Store Line |
| SKU: | 502806 |
Original: $119.99
-65%$119.99
$42.00Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | UST Mamiya |
| Condition: | New |
| Condition Grade: | 10/10 |
| Condition Notes: | New |
| Grip: | None |
| Tip Diameter: | .370" |
| Shaft Length: | 47" |
| Shaft Material: | Graphite |
| Grade: | Store Line |
| SKU: | 502806 |





















