🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

1 / 3
NEW UST MAMIYA RECOIL ES 460 F4 STIFF FLEX GRAPHITE IRON SHAFT .370 #507627
| Brand: | UST Mamiya |
| Model: | Recoil ES |
| Condition: | New |
| Condition Grade: | 10/10 |
| Condition Notes: | New |
| Flex: | Stiff |
| Shaft Grouping: | Iron Shaft |
| Shaft Material: | Graphite |
| Shaft Length: | 41 |
| Shaft Weight: | 67g |
| Launch: | High |
| Tip Diameter: | .370" |
| Grade: | Store Line |
| SKU: | 507627 |
$19.99
NEW UST MAMIYA RECOIL ES 460 F4 STIFF FLEX GRAPHITE IRON SHAFT .370 #507627—
$19.99
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | UST Mamiya |
| Model: | Recoil ES |
| Condition: | New |
| Condition Grade: | 10/10 |
| Condition Notes: | New |
| Flex: | Stiff |
| Shaft Grouping: | Iron Shaft |
| Shaft Material: | Graphite |
| Shaft Length: | 41 |
| Shaft Weight: | 67g |
| Launch: | High |
| Tip Diameter: | .370" |
| Grade: | Store Line |
| SKU: | 507627 |
























