
NEW PROJECT X HZRDUS BLACK GEN4 90G 6.0 STIFF FLEX HYBRID SHAFT .370 #507608
| Brand: | True Temper |
| Model: | HZRDUS Black Gen4 |
| Condition: | New |
| Condition Grade: | 10/10 |
| Condition Notes: | New |
| Flex: | Stiff |
| Shaft Grouping: | Hybrid Shaft |
| Shaft Material: | Graphite |
| Shaft Length: | 42" |
| Shaft Weight: | 90g |
| Kickpoint: | High |
| Launch: | Low |
| Spin: | Low |
| Torque: | 2.3 |
| Tip Diameter: | .370" |
| Adapter: | None |
| Grade: | Store Line |
| SKU: | 507608 |
Original: $31.99
-65%$31.99
$11.20Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | True Temper |
| Model: | HZRDUS Black Gen4 |
| Condition: | New |
| Condition Grade: | 10/10 |
| Condition Notes: | New |
| Flex: | Stiff |
| Shaft Grouping: | Hybrid Shaft |
| Shaft Material: | Graphite |
| Shaft Length: | 42" |
| Shaft Weight: | 90g |
| Kickpoint: | High |
| Launch: | Low |
| Spin: | Low |
| Torque: | 2.3 |
| Tip Diameter: | .370" |
| Adapter: | None |
| Grade: | Store Line |
| SKU: | 507608 |
























