
NEW MITSUBISHI CHEMICAL KAI'LI WHITE 60 X-FLEX DRIVER SHAFT #507579
| Brand: | MCA Golf |
| Model: | Kai'li White |
| Condition: | New |
| Condition Grade: | 10/10 |
| Condition Notes: | New |
| Flex: | Extra Stiff |
| Shaft Grouping: | Driver Shaft |
| Shaft Material: | Graphite |
| Shaft Length: | 46" |
| Shaft Weight: | 69g |
| Kickpoint: | High |
| Launch: | Low |
| Spin: | Low |
| Torque: | 4.1 |
| Tip Diameter: | .335" |
| Adapter: | None |
| Grade: | Store Line |
| SKU: | 507579 |
Original: $55.99
-65%$55.99
$19.60Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | MCA Golf |
| Model: | Kai'li White |
| Condition: | New |
| Condition Grade: | 10/10 |
| Condition Notes: | New |
| Flex: | Extra Stiff |
| Shaft Grouping: | Driver Shaft |
| Shaft Material: | Graphite |
| Shaft Length: | 46" |
| Shaft Weight: | 69g |
| Kickpoint: | High |
| Launch: | Low |
| Spin: | Low |
| Torque: | 4.1 |
| Tip Diameter: | .335" |
| Adapter: | None |
| Grade: | Store Line |
| SKU: | 507579 |
























