
NEW PROJECT X IO 110G 6.0 STIFF FLEX STEEL IRON SHAFTS 3-PW .355 #507622
| Brand: | Project X |
| Model: | Project X |
| Condition: | New |
| Condition Grade: | 10/10 |
| Condition Notes: | New |
| Shaft Grouping: | Iron Shaft |
| Shaft Material: | Steel |
| Shaft Weight: | 110g |
| Shaft Length: | 40"-36.5" |
| Launch: | Mid |
| Tip Diameter: | .355" |
| Length: | 40"-36.5" |
| Set Makeup: | 3-PW |
| Number of Items in Set: | 8 |
| Grade: | Store Line |
| SKU: | 507622 |
Original: $223.99
-65%$223.99
$78.40Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | Project X |
| Model: | Project X |
| Condition: | New |
| Condition Grade: | 10/10 |
| Condition Notes: | New |
| Shaft Grouping: | Iron Shaft |
| Shaft Material: | Steel |
| Shaft Weight: | 110g |
| Shaft Length: | 40"-36.5" |
| Launch: | Mid |
| Tip Diameter: | .355" |
| Length: | 40"-36.5" |
| Set Makeup: | 3-PW |
| Number of Items in Set: | 8 |
| Grade: | Store Line |
| SKU: | 507622 |
























