
Scotty Cameron Phantom Over Hosel Putter Shaft Pull Out .390" 502174
| Brand: | Scotty Cameron |
| Condition: | Used |
| Condition Grade: | 8.5/10 |
| Condition Notes: | Great condition w/ light wear to the finish & label. |
| Grip: | None |
| Tip Diameter: | .390" |
| Shaft Length: | 32.25" |
| Shaft Material: | Steel |
| Grade: | Store Line |
| SKU: | 502174 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | Scotty Cameron |
| Condition: | Used |
| Condition Grade: | 8.5/10 |
| Condition Notes: | Great condition w/ light wear to the finish & label. |
| Grip: | None |
| Tip Diameter: | .390" |
| Shaft Length: | 32.25" |
| Shaft Material: | Steel |
| Grade: | Store Line |
| SKU: | 502174 |























