🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

1 / 2
Scotty Cameron Phantom Over Hosel Putter Shaft Pull Out .355" Taper Tip 502173
| Brand: | Scotty Cameron |
| Condition: | Used |
| Condition Grade: | 8.5/10 |
| Condition Notes: | Great condition w/ light wear to the finish & label. |
| Grip: | None |
| Tip Diameter: | .355" |
| Shaft Length: | 33.75" |
| Shaft Material: | Steel |
| Grade: | Store Line |
| SKU: | 502173 |
$11.20
Original: $31.99
-65%Scotty Cameron Phantom Over Hosel Putter Shaft Pull Out .355" Taper Tip 502173—
$31.99
$11.20Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | Scotty Cameron |
| Condition: | Used |
| Condition Grade: | 8.5/10 |
| Condition Notes: | Great condition w/ light wear to the finish & label. |
| Grip: | None |
| Tip Diameter: | .355" |
| Shaft Length: | 33.75" |
| Shaft Material: | Steel |
| Grade: | Store Line |
| SKU: | 502173 |























